Internetový marketing

Moje stránky nejsou nikde vidět, proč a co s tím mám dělat?
Na stránkách nabízím neuvěřitlné věci, ale mít tak větší návštěvnost, to by bylo!


Možná si kladete některou z uvedených otázek. Co tedy s tím?

1. Kvalitní html kód je základím stavebním kamenem Vašich stránek.

  • Validace kódu - Rychlé načítání a bezchybné zobrazování v různých prohlížečích (a to třeba i mobilních) ovlivňuje kvalita kódu Vašich stránek.
  • SEO optimalizace pro vyhledávače - Stránky obsahují všechny potřebné informace, podpůrné soubory, správné klíčové slova a logické řazení obsahu se automaticky vybízí celému světu k nahlédnutí :).

2. Pěkná grafika zaujme a udrží návštěvníka na stránkách, když se přidá jednoduché ovládání a zajímavý obsah, máte vyhráno.

3. Kvalitní hosting je hodně důležitý, protože ovlivňuje rychlost a dostupnost načítání Vašich stránek - čekání ve frontě nikoho nebaví!

Hurá mám to, ale chci více, větší návštěvnost?


4. Prvních deset ve fulltext vyhledávánní. Vítěz bere všechno, vítěz má nejvíce návštěvníků, je in a všichni ho chtějí vidět. Jak se stát vítězem?

  • Jedinečným obsah stránek, něco nabízím a jsem jediný na světě, pak není co řešit, jen snad otázku, jak dlouho mi to vyrdží.
  • Registrací do katalogů, což je nejednodušší řešení, jak přilákat návštěvníky. Vložit svůj odkaz zdarma nabízí například cca 700 českých katalogů, chce to jen trpělivot, delší dovolenou a pevné nervy. SEZNAM katalogů najdete zde.
  • Zpětné odkazy - registrací do speciálních systému zpětných odkazů získáte další návštěvníky z jiných částí webu, a to díky odkazu, který systém automaticky umístil a už v tom zase lítáte, čím více návštěv, tím lepší pozice.
  • Reklamní kampaně, například bannerové kampaně nebo sklik, kde platíte za každého návštěvníka, spoustu dalších možností.

Nemám čas se to učit, ale je jasné, že pokud chci uspět, musím to mít!

Pokud je to to vaše odpověď, jsme připravení vaše požadavky řešit, pište nám na e-mail: studio@arteg.cz